Syntex :: Zamestnanie - O nás

SK | CZ | EN

Výrobca | Kategórie

Syntex eNews
Aktuálne info priamo do vášho emailu!

Facebook

Zamestnanie

Ste aktívny v oblasti profi videa? Radi by ste pracovali s produktmi, ktoré ponúkame alebo chcete s nami spolupracovať na určitých projektoch? Máte nápad alebo projekt, ktorý by ste chceli realizovať ale chýba vám partner? Ak áno, neotáľajte a dajte nám o sebe vedieť - konkrétnu formu spolupráce dohodneme s vami individuálne.

  • Externá spolupráca:
    Zaujímate sa o profi audio/video techniky a kamery? Ste profesionálny kameraman, strihač, grafik alebo zvukár a viete písať zaujímavé články prípadne recenzie produktov? Ste odborník na určitú činnosť alebo ovládate dokonale niektoré softwarové aplikácie? Máte záujem o externú spoluprácu s nami? Potom neváhajte a kontaktujte nás!

    Máme mnoho produktov o ktorých by sme radi písali alebo ponúkli našim klientom školenia ako ich čo najlepšie používať,  ale nezostáva nám na to čas - preto hľadáme práve vás! Ak ste sa na týchto riadkoch aspoň z časti našli neváhajte a pošlite nám nezáväzný email a konkrétnu formu spolupráce dohodneme individuálne pre obojstrannú spokojnosť.

  • Zamestnanie alebo iná forma spolupráce:
    Permanentne hľadáme šikovných a flexibilných ľudí s otvorenou mysľou a novými nápadmi. Ak si myslíte, že práve vy by ste si vedeli vytvoriť miesto v našej spoločnosti a boli pre nás prínosom, kontaktujte nás a predostrite nám váš nápad, ideu alebo plán. Prekonzultujeme možnú spoluprácu, doladíme drobnosti a môžeme začať :-)