Syntex - Point-Source Audio - O nás

SK | CZ | EN

Výrobca | Kategórie

Syntex eNews
Aktuálne info priamo do vášho emailu!

Facebook
Zoradiť podľa: abecedne | nejlevnější | nejdražší

 

Point-Source Audio

Spoločnosť Point-Source Audio od roku 2004 vyvíja a vyrába mikrofóny, snímacie zariadenia a ich komponenty pre popredných výrobcov profesionálnej audiotechniky na trhu. Súčasne sa zameriava aj na výrobu špičkových mikrofónov pod vlastnou značkou Point-Source Audio.

V ponuke Point-Source Audio nájdete

Point-Source Audio ponúka mikrofóny v rôznych vyhotoveniach ako napr. klopové, headset (náhlavných sadách) a takzvané “earworn” (s upevnením za jedno ucho). 

Modely CO-8W a CR-8

Špičkové modely CO-8W a CR-8 sú vlajkovou loďou spoločnosti a sú primárne určené pre spev a vokály. Určené sú predovšetkým pre divadlá, ale uplatnenie si nájdu aj v televízii.  Ponúkajú najvyššiu citlivosť, vymeniteľný konektor (X-Connector) pre viacero typov prijímačov rôznych výrobcov. Model CO-8W má oproti kardioidnému CR-8 guľovú charakteristiku, väčší frekvenčný rozsah (20Hz až 20kHz) a vyššiu citlivosť (148dB SPL). Univerzálnosť podčiarkuje aj odolnosť proti vode (potu, mejkapu). Dostupné sú vo všetkých vyhotoveniach – ako klopové, headset aj earworn. Mikrofóny existujú v dvoch farebných vyhotoveniach (čierna a béžová resp. “pleťovková”).

Modely CO-6 a CO-5W

Modely CO-6 a CO-5W sú primárne určené na hlasové prejavy a hovorené slovo. Ideálne využitie týchto miniatúrnych mikrofónov sú najrôznejšie prezentácie, školenia, prednášky, kongresy, manéže, liturgie, bohoslužby a vďaka vode a potu odolnému vyhotoveniu (len CO-5W) si nájde uplatnenie aj pri športovej inštruktáži. CO-6 má flexibilné telo (boom) a je možné ho preto ľubovoľne upraviť aby presne “sedel” každému. Oba mikrofóny existujú v “earworn” vyhotovení a s možnosťou uchytenia na obe uši pre lepšiu stabilitu. Podpora rôznych značiek bezdrôtových systémov (Sennheiser, sony, Shure, Azden, AKG,...) je zabezpečená a mikrofóny sú vyhotovené s rôznymi konektormi. Farebné vyhotovenie je opäť béžové a čierne. 

Základný model CO-3

Základný model Point-Source Audio CO-3 je určený na bežnú reč a hovorené slovo a dodáva sa vo vyhotovení “earworn” s možnosťou doplnkového uchytenia na obe uši. Electretový mikrofón má guľovú charakteristiku a je schopný zaznamenať čistý 360° zvuk v ideálnom pomere medzi hovoreným slovom a okolitou atmosférou. Tak ako pri predchádzajúcich mikrofónoch, aj tu je zaručená kompatibilita s ostatnými výrobcami audiotechniky.

Kvalita výrobkov

Okrem samotných mikrofónov, ktoré sú dodávané ako kompletný kit (vrátane prepojovacieho kábla, klipsne a penovej proti veternej ochrany) je možné k mikrofónom doobjednať aj náhradné príslušenstvo resp. náhradné diely. Produkty Point-Source Audio si za posledných niekoľko rokov našli uplatnenie v mnohých svetových divadlách, umeleckých centrách, televíznych štúdiách alebo univerzitách. O nespornej kvalite týchto mikrofónov hovoria aj mnohé ocenenia, ktoré tieto produkty za svoju krátku existenciu nazbierali.

» všetky produkty Audio Point-Source AudioAudio (5)

CO-3 Earworn
n

Point-Source Audio

CO-3 Earworn

Point-Source Audio CO-3 Earworn mikrofón s uchytením za jedno ucho určený pre reč s všesmerovou polárnou charakteristikou. Dostupné sú štyri varianty ...

» viac info

Dostupnosť: 3-5 dní
od 117 €
140,4 € s DPH
ks» zobraziť viac variant
CO-5W Earworn

Point-Source Audio

CO-5W Earworn

Point-Source Audio CO-5W je vode odolný earworn mikrofón určený pre spev s všesmerovou polárnou charakteristikou a stupňom ochrany IP57. Dostupné sú š...

» viac info

Dostupnosť: 3-5 dní
od 274 €
328,8 € s DPH
ks» zobraziť viac variant
CO-6 Earworn

Point-Source Audio

CO-6 Earworn

Point-Source Audio CO-6 Earworn je earworn mikrofón má reči optimalizované vlastnosti na maximálne SPL 125dB s všesmerovou polárnou charakteristikou. ...

» viac info

Dostupnosť: 3-5 dní
od 274 €
328,8 € s DPH
ks» zobraziť viac variant
CO-8W Earworn

Point-Source Audio

CO-8W Earworn

Point-Source Audio CO-8W Earworn mikrofón s uchytením za jedno ucho určený pre spev s všesmerovou polárnou charakteristikou. Mikrofón je zakončený špe...

» viac info

Dostupnosť: 3-5 dní
od 329 €
394,8 € s DPH
ks» zobraziť viac variant
X-Konektor

Point-Source Audio

X-Konektor

Point-Source Audio X-Konektor je séria konektorov pre prijímače rôznych výrobcov pre pripojenie k mikrofónom Point-Source Audio CO-8W a CR-8.

» viac info

Dostupnosť: obvykle na sklade
od 49 €
58,8 € s DPH
ks» zobraziť viac variant