Libec RSP-750C Expand

Libec RSP-750C

Libec Libec

LBC0051

New

Verzia statívu Libec RSP-750C s karbónovymi nohami a spodnou rozperou obsahuje nasledovné súčasti:

  • 1x hlavu RHP75
  • 1x karbónové nohy RT50C
  • 1x rúčku PH-8B
  • 1x spodnú rozperu SP-2B
  • 1x tašku RC-70

 

More details

Ask better price for this product

Libec RSP-750C

Libec RSP-750C

LBC0051

Our Price

4 078,80 €
3 399,00 € excl. tax

Found lower price for this product? Tell us where and we are offer bettre price!

* Required fields

  or  Cancel

(check availability by phone / chat)

0

Items on stock in Bratislava
(check availability by phone / chat)

0

Items on stock in Prague
(check availability by phone)

4 078,80 €

tax incl.
3 399,00 € tax excl.

Spend 399,00 € more and get Free Shipping!

 

Produktový rad Libec RS PLUS prináša naozajstný komfort pri práci - okrem excelentnej ovládateľnosti ponúka nová rada naozajstnú kreativitu.

 

Libec Counterbalance SystemTechnológia protiváhy

Všetky produkty z radu RS PLUS boli kompletne prepracované. Nové videohlavy RHP75 a RHP85 umožňujú detailné a precízne nastavenie pnutia pružiny v závislosti na váhe použitej kamery a jej príslušenstva. Vďaka tomuto nastaveniu získate perfektnú vyváženosť medzi kamerou a vnútornou pružinou pri akomkoľvek sklon.

Unikátny stabilizačný a vyvažovací mechanizmus zabraňuje akémukoľvek knísaniu alebo kmitaniu pružiny pri zastavení a jej prenosu do obrazu. Navyše vďaka novému mechanizmu je nastavenie vyváženia kamery oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Nový stabilizačný systém okrem zrýchlenia nastavenia zabezpečuje aj perfektný a stabilný obraz.

Okrem lepšej stability bol upraveny aj systém nastavenia tuhosti alebo odporu pružiny. Obecne platí, že čím tuhšia je pružina, tým tažšie sa nastavuje. Pri RS PLUS bol tento systém prepracovaný a nastavovanie tuhosti je rovnaké v celom rozsahu.

 

Libec Sliding PlateNový rýchloupínancí mechanizmus

Rýchloupínaciu doštičku je možno vložiť a vyňať veľmi jednoducho a nie je nutné ju zasúvať - jednoduchou úpravou uchytávacieho mechanizmu ušetríte čas a zjednodušíte si prácu.

Novým doplnkom k hlavám RHP75 a RHP85 je dlhšia posuvná doštička umožňujúca lepšie a stabilnejšie uchytenie kamery a príslušenstva na statíve. Možnosť posuvu až o niekoľko centimetrov a umožňuje tak lepšie a rýchlejšie vyváženie kamery.

 

Interný torzný mechanizmus hlavy dopĺňa perfektný a plynulý pohyb od začiatku do konca. Okrem samotného mechanizmu bola vyvinuté aj špeciálne mazivo, ktoré zabezpečuje rovnaké vlastnosti hlavy v širokom rozmedzí teplôt - od -40°C až po +60°C.

Variabilný a v siedmych krokoch nastaviteľný odpor hlavy zabezpečuje možnosť voľby optimálneho odporu na práve potrebné podmienky. Široký rozsah odporu v oboch osiach zabezpečuje vhodné nastavenie za každých okolností.

 

Heavy Duty alebo ENG?

Nová séria RS PLUS prináša aj možnosť voľby statívových nôh podľa potreby a vašich požiadaviek. Ak potrebujete masívny, pevný a za každých okolností stabilný statív, séria 850 je určená práve pre vás. Ak často cestujete alebo prenášate statív z miesta na miesto, séria 750 bude pre vás ideálnou voľbou. Pri sérii RS PLUS su používané nasledovné statívy:

  • masívne hliníkové nohy T103B
  • kompaktné ENG nohy RT50B
  • ľahké karbónové nohy RT50C

 

Transport

Libec RC-70 a RC-80Často cestujete? Potrebujete prenášať okrem samostného statívu aj ďalšie doplnky? Pre sériu RS PLUS boli vytvorené kompletné nové spevnené transportné tašky na kolieskach a z množstvom ochranných prvkov. Bočného uška a integrovaných koliesok, ktoré sú určené na pohodlné ťahanie, taška obsahuje aj ďalšie uška "zacvakávacie" plastové ušká pre pohodlnú manipuláciu. Vonkajšie rozmery tašky umožňujú aj bezproblémový transport statívu lietadlom ako štandardná batožina. Pre seriu RS PLUS sú určené nasledovné transportné tašky:

  • pre sériu 850 je doporučná RC-80
  • pre sériu 750 menšia RC-70

 

 

Dokumenty

Camera tripod kits

Accept

This website uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.