Libec ZC-9EX Expand

Libec ZC-9EX

Libec Libec

LBC0083

New

Libec ZC-9EX je univerzálny ovládač pre kamery Sony PMW-EX1 a PMW-EX3. Ovládanie zoomu je voliteľné od veľmi pomalého až po veľmi rýchle vďaka citlivému ovládaču.

More details

Ask better price for this product

Libec ZC-9EX

Libec ZC-9EX

LBC0083

Our Price

214,80 €
179,00 € excl. tax

Found lower price for this product? Tell us where and we are offer bettre price!

* Required fields

  or  Cancel

3 Items

on stock in Bratislava

3

Items on stock in Bratislava

0

Items on stock in Prague
(check availability by phone)

214,80 €

tax incl.
179,00 € tax excl.

Spend 399,00 € more and get Free Shipping!

ZC-9EX

Libec ZC-9EX

LIBEC ZC-9EX je nové ovládanie zoomu pre kamery Sony PMW-EX1 a PMW-EX3 s unikátnym systémom pripojenia. Pripojenie okrem kompatibility so Sony XDCAM EX kamerami je kompatibilné aj s profesionálnymi ENG objektívmi FUJINON a CANON - stačí len odstrániť EX adaptér.

Rýchlosť transfokácie je variabilná od najpomalšej až po najrýchlejšiu vďaka veľmi citlivému ovládaciemu palcu. Okrem širokej kompatibility s kamerami resp. objektívmi je rovnako aj montáž veľmi jednoduchá na rúčky alebo nohy statívov, monopodov, steadycamov alebo podobných zariadení.

 

 

 

 

Libec ZC-9EX

Libec ZC-9EX je ovládanie zoomu pre kamery Sony PMW-EX1, PMW-EX3, PMW-200 s unikátnym systémom pripojenia. Pripojenie okrem kompatibility so Sony XDCAM EX kamerami je kompatibilné aj s profesionálnymi ENG objektívmi FUJINON a CANON - stačí len odstrániť EX adaptér.

Rýchlosť transfokácie je variabilná od najpomalšej až po najrýchlejšiu vďaka veľmi citlivému ovládaciemu palcu. Okrem širokej kompatibility s kamerami resp. objektívmi je rovnako aj montáž veľmi jednoduchá na rúčky alebo nohy statívov, monopodov, steadycamov alebo podobných zariadení. Výhodou ovládania cez Libec ZC-9EX je najmä jeho plynulosť a jednoduchosť, čo vašim záberom dodá istotu pri odjazďovaní alebo naopak pri najazďovaní a taktiež profesionálny punc. Ovládač zoomu Libec navyše obsahuje REC tlačidlo, ktorým môžete spustiť a následne zastaviť nahrávanie na svojej kamere.

Dokumenty

Accessories

Accept

This website uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.