Posledné články

SONY Cashback - Black Friday

SONY Cashback - Black Friday

Kúpte si jeden z nasledujúcich modelov kamier SONY v termíne od 20. do 24. Novembra 2017 a získajte späť na účet až 400€.https://syntex.sk/sk/broadcast-kamery/sony-pxw-fs7-4905524990348.html
Celý článok
EDIUS 9: Jump Upgrade!!!

EDIUS 9: Jump Upgrade!!!

Máte staršiu verziu EDIUSu alebo NEO? Získajte teraz najnovšiu verziu editačného programu Grass Valley EDIUS 9 za zvýhodnenú cenu JUMP UPGRADU.
Celý článok
Grass Valley EDIUS 9

Grass Valley EDIUS 9

Devátá verze aplikace EDIUS pro Windows přináší bezkonkurenční, komplexní podporu materiálu s širokým dynamickým rozsahem (High Dynamic Range, HDR) – od importu přes editaci až po export video dat. EDIUS 9 nabízí plnou podporu standardu Hybrid Log Gamma (HLG) používaného novějšími kamerami značek Sony a Panasonic.
Celý článok
Syntex Open Day 2017

Syntex Open Day 2017

Pozývame vás na Syntex Open Day 2017, ktorý sa uskutoční v utorok 7.11.2017 v Bratislave v Mediálnom Centre na Nevädzovej 5. Príďte si pozrieť sériu krátkych prezentácií nových produktov, z ktorých väčšinu si budete môcť aj vyskúšať.
Celý článok
Súhlasím

Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory Cookies. Využívaním tohto webu a našich služieb s tým súhlasíte.