Novinky z nášho blogu

Top vlastnosti kamery Sony PXW-Z280

Prinášame vám prehľad najzaujímavejších vlastností dlho očakávaného modelu kamery Sony PXW-Z280.
Celý článok

URSA Mini Pro Workshop

Pozývame vás na Workshop URSA Mini Pro ktorý sa uskutoční 13. marca v priestoroch Mediálneho centra (Nevädzova 5, Bratislava). Vstup na workshop je zdarma ale je limitovaný počtom 40 účastníkov. Tento workshop je určený najmä pre filmových tvorcov, cinematografov, ľuďom ktorí sa venujú filmovej produkcii. 
Celý článok

Objednajte si Panasonic LUMIX DC-GH5s do 31. 1. 2018 a získajte 5-ročnú záruku zdarma

Objednajte si čerstvo ohlásenú novinku Lumix GH5S ešte dnes a získajte predĺženú 5-ročnú záruku!
Celý článok

Otvárací čas medzi sviatkami

Ďakujeme za prejavenú priazeň v minulom roku a prajeme veľa zdravia, štastia, pevné nervy a vždy fungujúcu techniku!
Celý článok

Ako uploadovať video súbory z FS5/X70

Zaujíma vás ako uploadovať video súbory (proxy alebo hi-res) na FTP z kamier Sony PXW-FS5 resp. PXW-X70?Ak áno, pozrite si nasledujúce video...
Celý článok

Príslušenstvo pre PXW-FS5/FS7

Keď si pri kúpe kamier PXW-FS5 alebo PXW-FS7 kupite originálne príslušenstvo zn. SONY, získate možnosť vrátenia 250€ resp. 450€.
Celý článok

SONY Cashback - Black Friday

Kúpte si jeden z nasledujúcich modelov kamier SONY v termíne od 20. do 24. Novembra 2017 a získajte späť na účet až 400€.
Celý článok

EDIUS 9: Jump Upgrade!!!

Máte staršiu verziu EDIUSu alebo NEO? Získajte teraz najnovšiu verziu editačného programu Grass Valley EDIUS 9 za zvýhodnenú cenu JUMP UPGRADU.
Celý článok

Grass Valley EDIUS 9

Devátá verze aplikace EDIUS pro Windows přináší bezkonkurenční, komplexní podporu materiálu s širokým dynamickým rozsahem (High Dynamic Range, HDR) – od importu přes editaci až po export video dat. EDIUS 9 nabízí plnou podporu standardu Hybrid Log Gamma (HLG) používaného novějšími kamerami značek Sony a Panasonic.
Celý článok

Syntex Open Day 2017

Pozývame vás na Syntex Open Day 2017, ktorý sa uskutoční v utorok 7.11.2017 v Bratislave v Mediálnom Centre na Nevädzovej 5. Príďte si pozrieť sériu krátkych prezentácií nových produktov, z ktorých väčšinu si budete môcť aj vyskúšať.
Celý článok
Súhlasím

Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory Cookies. Využívaním tohto webu a našich služieb s tým súhlasíte.