Novinky z nášho blogu

SONY Cashback - Black Friday

Kúpte si jeden z nasledujúcich modelov kamier SONY v termíne od 20. do 24. Novembra 2017 a získajte späť na účet až 400€.https://syntex.sk/sk/broadcast-kamery/sony-pxw-fs7-4905524990348.html
Celý článok

EDIUS 9: Jump Upgrade!!!

Máte staršiu verziu EDIUSu alebo NEO? Získajte teraz najnovšiu verziu editačného programu Grass Valley EDIUS 9 za zvýhodnenú cenu JUMP UPGRADU.
Celý článok

Grass Valley EDIUS 9

Devátá verze aplikace EDIUS pro Windows přináší bezkonkurenční, komplexní podporu materiálu s širokým dynamickým rozsahem (High Dynamic Range, HDR) – od importu přes editaci až po export video dat. EDIUS 9 nabízí plnou podporu standardu Hybrid Log Gamma (HLG) používaného novějšími kamerami značek Sony a Panasonic.
Celý článok

Syntex Open Day 2017

Pozývame vás na Syntex Open Day 2017, ktorý sa uskutoční v utorok 7.11.2017 v Bratislave v Mediálnom Centre na Nevädzovej 5. Príďte si pozrieť sériu krátkych prezentácií nových produktov, z ktorých väčšinu si budete môcť aj vyskúšať.
Celý článok

Novinky z IBC 2017

Poďte si pozrieť a prečítať o novinkách z tohtoročnej výstavy IBC 2017 v Amsterme.
Celý článok

Pozývame vás na odborné školenie

Chcete preniknúť do tajov viackamerovej štúdiovej práce? Chcete sa naučiť ako vytvoriť diskusné štúdio, ako nastaviť spôsoby snímania alebo nasvietiť scénu? Ak áno, tak práve pre vás je určené toto školenie!
Celý článok

SONY - Akcie & Novinky

Celý článok

Akcia: EDIUS Pro 8 Home Edition

Akcia: EDIUS Pro 8 Home Edition Kúpte si NEKOMERĆNÚ licenciu EDIUS 8 Pro do konca júla 2017 za zvýhodnenú cenu.
Celý článok

Panasonic 5 rokov rozšírená záruka

Predĺžte si záruku na fotoaparát, objektív alebo videokameru Panasonic až na 5 rokov.
Celý článok

Nový Resolve 14 za nižší cenu!

Nový DaVinci Resolve nabízí až 10x vyšší výkon, zcela nové funkce pro zpracování zvuku založené na technologiích značky Fairlight.
Celý článok
Súhlasím

Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory Cookies. Využívaním tohto webu a našich služieb s tým súhlasíte.