Doprava tovaru

Osobný odber

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne u nás v predajni v Bratislave na Železničnej 23 (mapa), v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Elektronická licencia (emailom)

Elektronické licencie sú odosielané spravidla e-mailom a to formou pdf súboru v prílohe, alebo formou sériového čísla/licenčného kľúču vo faktúre.

Kuriér

V rámci Slovenska odosielame tovar prepravnou spoločnosťou UPS. Tovar je odosielaný ihneď po prijatí platby. Pri objednávke so spôsobom úhrady na dobierku tovar odosielame v deň prijatia objednávky za predpokladu, že bola objednávka vytvorená do 14:00. Cena prepravy je 4€ s DPH.

Objednávky do zahraničia odosielame prostredníctvom prepravných spoločností UPS, FedEx, DPD a Messenger, v závislosti od druhu, hmotnosti a rozmeru tovaru. Čas prepravy a cena je kalkulovaná individuálne v závislosti na destinácii, type tovaru a celkovej hmotnosti resp. objemu zásielky.

Kuriér s dobierkou

V rámci Slovenska je možné tovar odoslať aj na dobierku, avšak prepravná spoločnosť UPS účtuje za dobierku 1% z celkovej sumy. Táto čiastka je pripočítaná k cene prepravy, preto odporúčame využiť niektorú z bezhotovostných platobných metód.

Express kuriér

V rámci Bratislavy ponúkame prepravu s doručením tovaru v deň objednania prostredníctvom expresnej prepravnej spoločnosti careXpress. Tovar je odosielaný ihneď po prijatí platby, najneskôr však do 14:00. Pri tomto type prepravy nieje možné platiť dobierkou. Cena prepravy je 7,20€ s DPH.

Služba je dostupná pre nasledovné lokality:

Staré Mesto, Petržalka, Kramáre, Nové Mesto, Nivy, Ružinov, Karlova Ves, Dlhé Diely, Dúbravka, Prievoz, Vinohrady, Koliba, Pošeň, Ostredky, Trnávka, Slovnaft, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Dolné hony, Rača, Stará Dúbravka, Letisko, Zlaté piesky a Lamač.


Kategórie

Novinky

Viac článkov...

Súhlasím

Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory Cookies. Využívaním tohto webu a našich služieb s tým súhlasíte.