Spolupráca

Ste aktívny v oblasti profi videa? Radi by ste pracovali s produktmi, ktoré ponúkame alebo chcete s nami spolupracovať na určitých projektoch? Máte nápad alebo projekt, ktorý by ste chceli realizovať ale chýba vám partner? Ak áno, neotáľajte a dajte nám o sebe vedieť - konkrétnu formu spolupráce dohodneme s vami individuálne.

Spolupracujte s nami

Permanentne hľadáme šikovných a flexibilných ľudí s otvorenou mysľou a novými nápadmi. Ak si myslíte, že práve vy by ste si vedeli vytvoriť miesto v našej spoločnosti a boli pre nás prínosom, kontaktujte nás a predostrite nám váš nápad, ideu alebo plán. Prekonzultujeme možnú spoluprácu, doladíme drobnosti a môžeme začať :-)

Externá spolupráca

Zaujímate sa o profi audio/video techniky a kamery? Ste profesionálny kameraman, strihač, grafik alebo zvukár a viete písať zaujímavé články prípadne recenzie produktov? Ste odborník na určitú činnosť alebo ovládate dokonale niektoré softwarové aplikácie? Máte záujem o externú spoluprácu s nami?

Potom neváhajte a kontaktujte nás!Máme mnoho produktov o ktorých by sme radi písali alebo ponúkli našim klientom školenia ako ich čo najlepšie používať,  ale nezostáva nám na to čas - preto hľadáme práve vás! Ak ste sa na týchto riadkoch aspoň z časti našli neváhajte a pošlite nám nezáväzný email a konkrétnu formu spolupráce dohodneme individuálne pre obojstrannú spokojnosť.


Kategórie

Novinky

Viac článkov...

Súhlasím

Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory Cookies. Využívaním tohto webu a našich služieb s tým súhlasíte.