Zoznam produktov Gudsen

Gudsen je popredný svetový výrobca gimbalov / stabilizátorov na kamery. Stabilizátor na kameru MOZA od spoločnosti Gudsen je vhodný pre širokú škálu zariadení - smartfóny, GoPro, mirrorless kamery a DSLR fotoaparáty ako aj digitálne filmové kamery ako ARRI, RED, Sony alebo Panasonic.
Gudsen je popredný svetový výrobca gimbalov / stabilizátorov na kamery. Stabilizátor na kameru MOZA od spoločnosti Gudsen je vhodný pre širokú škálu zariadení - smartfóny, GoPro, mirrorless kamery a DSLR fotoaparáty ako aj digitálne filmové kamery ako ARRI, RED, Sony alebo Panasonic.

Stabilizátor na kameru slúži predovšetkým na stabilizáciu a vyvažovanie kamery alebo fotoaparátu (DSRL/DSLM) počas nahrávania videa v pohybe. Vďaka trom osiam stabilizácie si teraz môžete dovoliť aj rýchle, dynamicke a komplikovanejšie zábery v exteriéroch, ktoré doteraz nebolo možné zrealizovať. Či sa jedná o akčné kamery, GoPro, kompaktné mirrorles fotoaparáty, DSRL zrkadlovky s vymeniteľným objektívom alebo kamery, vďaka gimbal / kamerovému stabilizátoru získate plynulé a profesionálne zábery bez rušivého chvenia. Stabilizátory na kameru sú určené zväčša do jednej ruky, avšak v našej ponuke nájdete aj obojručný gimbal s bezdrôtovým ovládaním vďaka ktorému získate este jemnejšie a stabilnejšie zábery. Okrem kamerových stabilizáorov nájdete v našej ponuke aj univerzálny gimbal stabilizátor na mobil alebo smartfón (iOS alebo Android).
Viac
Zobrazujem 1 - 8 z 8 produktov

Výrobcovia

Kategórie

Novinky

Viac článkov...

Súhlasím

Táto webová stránka používa na poskytovanie služieb, analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory Cookies. Využívaním tohto webu a našich služieb s tým súhlasíte.