Tilta Hydra Alien Pro Electronic Mounting Kit - V Mount

Elektronická montážna súprava Tilta Hydra Alien Pro - V Mount je podporný systém gimbalu do auta novej generácie, navrhnutý pre vysoko stabilnú kinematografiu s RS4 Pro až Ronin 2. Vďaka motorizovanej stabilizácii pohlcujúcej nárazy, prispôsobiteľným holubičím chvostom a kompatibilite…

Viac informácií

3 549 € s DPH 2 885.37 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

Elektronická montážna súprava Tilta Hydra Alien Pro - V Mount je podporný systém gimbalu do auta novej generácie, navrhnutý pre vysoko stabilnú kinematografiu s RS4 Pro až Ronin 2. Vďaka motorizovanej stabilizácii pohlcujúcej nárazy, prispôsobiteľným holubičím chvostom a kompatibilite s elektronickou prísavkou poskytuje plynulé zábery v dynamickom prostredí.

Elektronická montážna súprava Tilta Hydra Alien Pro - V Mount nanovo definuje kinematografiu s montážou na vozidlo a ponúka inovatívne a cenovo výhodné riešenie pre filmárov, ktorí používajú gimbaly, ako napríklad RS4 Pro alebo Ronin 2.

Systém je vysoko prispôsobiteľný a využíva kombináciu dosiek v tvare holubičieho chvosta a prísaviek na presné nastavenie polohy pre takmer akýkoľvek uhol snímania. Novo navrhnuté dosky s holubičím chvostom obsahujú výsuvné bezpečnostné kolíky, ktoré zabezpečujú bezpečnú montáž a jednoduché nastavenie pomocou posuvného mechanizmu na presné polohovanie.

Systém je vybavený ramenom s tlmičom nárazov, ktoré unesie užitočné zaťaženie až do hmotnosti 13 kg (28,7 lbs), a integruje motorizovanú hlavu s tlmičom nárazov, ktorá zvyšuje stabilitu vďaka kompenzácii pohybu podobnej gimbalu. V spojení s voliteľnou ovládacou rukoväťou Nucleus Nano 2 môžu filmári na diaľku upravovať nastavenia tlmenia a prispôsobovať sa tak podmienkam na ceste v reálnom čase, aby získali plynulé zábery profesionálnej kvality.

Používateľom s väčšími gimbalmi, ako je Ronin 2, sa na zabezpečenie maximálnej stability odporúča montáž Speed Rail, pretože samotná montáž na základe prísavky nie je dostatočná. Voliteľné príslušenstvo vrátane elektronických prísaviek a montážnych súprav holubičieho chvosta ďalej rozširuje možnosti systému.

Tento systém je ideálny pre začínajúcich aj profesionálnych filmárov a vypĺňa medzeru medzi špičkovými zariadeniami na montáž do vozidla a cenovo dostupnými, používateľsky prívetivými riešeniami.

Kľúčové vlastnosti:

  1. Pokročilý systém montáže do auta - Podporuje RS4 Pro na Ronin 2, čím zabezpečuje plynulé a stabilné filmovanie.
  2. Prispôsobiteľné závesné dosky - Presná montáž s výsuvnými bezpečnostnými kolíkmi na bezpečné nastavenie.
  3. Motorizovaná hlava pohlcujúca nárazy - Stabilizuje zábery pomocou ovládania motora podobného gimbalu pre vynikajúce tlmenie.
  4. 28.nosnosť 7 libier - Podporuje širokú škálu kamier a gimbalov na všestranné snímanie.
  5. Diaľkové nastavenie tlmenia - Voliteľná ovládacia rukoväť Nucleus Nano 2 umožňuje presné nastavenie v reálnom čase.
  6. Rozšíriteľný systém - Kompatibilný s elektronickými prísavkami a ďalším montážnym príslušenstvom.
  7. Odolná konštrukcia - Vyrobená z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny pre pevnosť a dlhú životnosť.
  8. Odporúčaná montáž na rýchlostnú lištu pre veľké gimbaly - Zabezpečuje bezpečné a stabilné používanie s Ronin 2.

Špecifikácie:

  • Materiály: Hliníková zliatina
  • Farba: sivá
  • Rozmery puzdra 1: 68 x 57 x 30 cm (26,7 x 22,4 x 11,8 palca)
  • Rozmery puzdra 2: 103 x 48 x 25 cm (40,5 x 18,9 x 9,8 palca)
  • Hmotnosť (puzdro 1): 16 kg (35 libier)
  • Hmotnosť (kufor 2): 17.3 kg (38 libier)

 

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Stabilizátory, Gimbaly